DLACZEGO WARTO?

lamp

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

handshake

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

head

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

visitors image 1

Takiego zakresu branżowego nie ma żadne inne wydarzenie dotyczące sektora logistyki magazynowej w Polsce. Intralogistica Poland Expo to miejsce, w którym będzie można zaznajomić się z innowacyjnymi systemami magazynowymi, urządzeniami magazynowymi, systemami automatyki i robotyki, najnowszym oprogramowaniem dla intralogistyki, a także możliwościami finansowania i szkoleń w branży. To kompendium wiedzy o rozwoju i pełnej ofercie sektora, z którym zaznajomiona powinna być każda osoba działająca w tym biznesie.

Żadne inne wydarzenie branżowe nie daje tak szerokich możliwości poznania z bliska innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez liderów sektora logistyki magazynowej. To z kolei zasługa Ptak Warsaw Expo, stanowiącego centralny punkt targowy w Europie. Lokalizacja hal sprzyja obecności zagraniczych przedsiębiorców i ekspertów zarówno ze wschodu, jak i zachodu Starego Kontynentu. Nie mająca konkurencji przestrzeń w obiektach zapewnia natomiast możliwość uczestnictwa w pokazach nawet największych maszyn wielkogabarytowych. Tym samym odwiedzający może się przekonać na własne oczy o pełnej mocy możliwości tego sektora.

visitors image 2

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PTAK WARSAW EXPO – NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANE CENTRUM TARGOWE W POLSCE!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

143 000 m2 powierzchni wystawienniczej
500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!