12:00 - 13:00

mgr Krzysztof Wdowik, Salveo Medical Devices

Wykorzystanie technologii INDIBA® w sporcie – programowanie terapii reprezentantów młodzieżowej kadry PZPN

Absolwent, wykładowca i doktorant Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia oraz Akadamii Wychowania Fizycznego na kierunku Przygotowanie Motoryczne w Grach Zespołowych. Aktywny prelegent wielu konferencji, zarówno międzynarodowych, jak i krajowych. Uczestnik kursów z zakresu zastosowania Kinesiology Taping, osteopatii strukturalnej, pinoterapii, flossingu w terapii i treningu, IASTM oraz terapii manualnej stosowanej w profesjonalnym sporcie.
Wieloletni fizjoterapeuta drużyn piłki nożnej oraz polskiej reprezentacji U-19. Na co dzień prowadzący własny gabinet INVICTUS oraz trener marki INDIBA®.

więcej…


13:00 - 13:30

ALREHPaweł Drabiński i Michał Kraul

Pionizatory i multimedia w nowoczesnej rehabilitacji


13:30 - 14:00

KOORDYNACJA

MultiReha: SitBalance, VibraBalance, StohasticPlatform - innowacyjne platformy rehabilitacyjne z biofeedback'iem i możliwością personalizacji


14:00 - 14:30

Magdalena Żak, dr n. med. i n. zdr.

Nowoczesna fizjoterapia oddechowa z zastosowaniem drenażu autogenicznego i aparatu PepperPanda z systemem stymulacji wizualno-dźwiękowej oraz modułem zbierania danych on-line.

Certyfikowana specjalistka autogenicznego drenażu oddechowego oraz metody AFE; terapeutka metody NDT-Bobath Basic i Baby oraz terapii PNF; absolwentka kursu Brazeltona i SI-Ayres; ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w wyspecjalizowanych ośrodkach klinicznych we Francji i w Polsce, współautorka książki „Studium sztuki, filozofii i medycyny”; na co dzień pracuje w Gabinecie Terapia Dzieci w Szczecinie oraz współtworzy Fundację – Instytut Wsparcia Oddechowego i Neurorozwojowego Dzieci w Szczecinie.

więcej…


14:30 - 15:00

Binacare

Wykorzystanie technologii AI we wspomaganiu pracy fizjoterapeutów