Otwórz się na nowe możliwości w branży logistyki magazynowej. Odwiedź targi Intralogistica Poland Expo

Optymalizacja i automatyzacja pracy to dziś klucz do redukcji kosztów i osiągnięcia sukcesu w biznesie. Targi Intralogistica Poland Expo powstały z myślą o branży logistyki magazynowej i jej potrzebach. Odbędą się w dniach 24-26 stycznia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo.

Intralogistica Poland Expo powstało na mocy analiz sektora. Potrzebował on platformy do rozwoju, networkingu i edukacji, która wpłynie na jego integrację i zwiększenie możliwości. To wydarzenie skupi nie tylko polskich przedsiębiorców, ale również postawi mocny akcent na obecność firm zagranicznych. Według estymacji blisko 15 procent odwiedzających będzie spoza naszego kraju. Wszystko po to, by otworzyć biznes na nowe rynki i pozwolić przedsiębiorcom budować pewniejszą, międzynarodową przyszłość branży.

Kogo będzie można spotkać podczas Intralogistica Poland Expo?

Intralogistica Poland Expo odwiedzą przede wszystkim ludzie zarządzający halami i obiektami wielokubaturowymi. Nie zabraknie także przedstawicieli przedsiębiorstw z branży logistycznej, handlowców, dystrybutorów sprzętu i technologii magazynowych, inżynierów i techników zajmujących się automatyzacją procesów magazynowych czy też projektantów magazynów. Wydarzenie dedykowane będzie również kierownikom łańcucha dostaw, specjalistom do spraw logistyki czy przedstawicielom firm spedycyjnych i transportowych. Wszystko po to, by w jednym miejscu i czasie zgromadzić przedsiębiorców szukających nowych rozwiązań.

Te podczas Intralogistica Poland Expo oferować będą producenci i dystrybutorzy systemów, robotów i urządzeń magazynowych, dostawcy oprogramowania i systemów informatycznych dla intralogistyki, a także pojazdów specjalnych do transportu wewnętrznego. Nie zabraknie wytwórców linii technologicznych, maszyn i urządzeń etykietujących, opakowań zbiorczych czy też dostawców usług i produktów z zakresu BHP. To w tym miejscu spotkają się innowacje z firmami gotowymi je wdrożyć.

Rozmowy o rozwoju branży logistyki magazynowej podczas Intralogistica Poland Expo

Żadne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo nie może obyć się bez dedykowanej strefy edukacyjnej. Podczas Intralogistica Poland Expo odbędzie się Kongres Branży Logistyki Magazynowej, w którym wezmą udział najbardziej cenieni eksperci sektora.

Przez dwa dni wydarzenia dyskutować będą o najważniejszych dla sektora kwestiach. Poruszone zostaną między innymi tematy aktualnych trendów w zarządzaniu magazynami, zaawansowanych technologii i systemów, strategii optymalizacji procesów logistycznych czy też skutecznych sposobów zarządzania poziomami zapasów. Nie zabraknie także przykładów udanych wdrożeń i realizacji oraz przedstawienia metodyki szkoleń i rozwoju pracowników w logistyce magazynowej.

Kongres Branży Logistyki Magazynowej pozwoli wszystkim uczestnikom na postawienie kolejnego kroku w rozwoju w branży. Warto więc zarejestrować się na Intralogistica Poland Expo już dziś!

Zostań wystawcą: https://intralogisticapoland.com/zostan-wystawca/
Zarejestruj się na wydarzenie: https://intralogisticapoland.com/rejestracja/